Kolagen w Maseczce na Zmarszczki

Maseczka Kosmetyczna - Last MinuteDziś trochę o masce kosmetycznej będzie mowa… Dlaczego warto je stosować?

Maski nie tylko odżywiają i odmładzają skórę, lecz także powodując odprężenie, mają działanie psychologiczne.

Dlaczego?

Rezultat stosowania masek jest podwójny: kosmetyczny – będący wynikiem działania czynnych składników maski, oraz psychologiczny – polegający na dostarczeniu relaksu w czasie 15-25 minut trwania zabiegu. To sprawia, że są jedną z najskuteczniejszych metod odmładzających dla twarzy.

Sposób użycia:

1. Jako krem na noc:
Na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu czystymi dłońmi nałożyć niewielką ilość kremu.

2. Jako maska na noc:
Maseczkę nałożyć czystymi palcami, zaczynając od górnych partii twarzy, przesuwając się w stronę brody. Aplikować kolejno na szyję i dekolt. Należy omijać okolice oczu oraz ust.

Po 15 minutach wklepać resztki preparatu lub usunąć pozostałości. Ilość preparatu dobieramy sukcesywnie do kondycji skóry tak, by po 15 minutach została na skórze nieznaczna jego ilość (możliwa do wklepania). Jeśli produkt po 15 minutach od aplikacji wchłonął się całkowicie, zwiększyć jego ilość przy kolejnej aplikacji.

3. Do zastosowań w kosmetyce profesjonalnej:
Ze względu na bardzo dużą zawartość składników aktywnych, kosmetyk może być stosowany jako część profesjonalnego zabiegu kosmetycznego, na przykład dla wykończenia zabiegów złuszczających (oksybrazji, dermabrazji) i innych zabiegów nieinwazyjnych.

ATELOMASKĘ nakładamy około 20 minut przed snem.

Jaki produkt?

Proponuje zastosować AteloMaskę na Noc firmy Colway. Można ją potraktować (zgodnie z nazwą), jako SOS dla twarzy, nawet „1h przed balem”.

Jakie daje efekty?

Przy systematycznym stosowaniu, wykazuje ona następujące działania kosmetyczne:

•    energetyzujące
•    regenerujące
•    odżywcze
•    przeciwstarzeniowe – niweluje zmarszczki w warstwie rogowej
•    ujędrniające – powoduje wzrost napięcia skóry
•    zapobiegające utracie elastyczności skóry
•    nawilżające
•    rozświetlające – redukuje oznaki zmęczenia.


Zanim zaczniesz stosować maskę
– przeczytaj!

Przed zastosowaniem maski nieodzowne jest dokładne oczyszczenie skóry. Niezależnie od mleczka i toniku, jakich zazwyczaj używamy, można zrobić pięciominutową kąpiel parową twarzy – w celu otworzenia porów i po to, żeby skóra bardziej była podatna na wniknięcia aktywnych składników maseczki (również kolagenu).

Maseczkę, stosowaną na twarz, dobrze jest nakładać także na szyję i dekolt, nie omijając partie wokół oczu.

Chcesz przetestować produkt na sobie?
Kliknij i zamów: AteloMaska na Noc

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

One thought on “Kolagen w Maseczce na Zmarszczki

  1. Witam , ponieważ właśnie użyłam po raz pierwszy maski i nie wierzę w to co widzę w lustrze! Zniknęły moje codzienne i niezmienne doły pod oczami. Po prostu operacja plastyczna! Ciekawa jestem jak długo utrzyma się ten efekt, bo jeśli krótko, to się od tej maski uzależnię. Pozdrawiam

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top