Kolagen Natywny Pure-Pierwszy kolagen natywny

Kolagen Natywny PURE to z pewnością produkty sensacyjny, jakiego jeszcze na światowym rynku nie było. To pierwszy wśród kolagenów nowej generacji, które zachowują właściwości dotychczasowego świetnego Kolagenu Naturalnego, a dodatkowo mają kilka istotnych atutów 😉 .Kolagen Naturalny to legendarny już produkt sieci Colway. Produkt, od którego zaczęła się cała przygoda Colway. Był to pierwszy kosmetyk oparty o hydrat kolagenu rybiego – kolagen całkowicie inny niż ten w większości kosmetyków (po szczegóły odsyłam tutaj).

Formuła Kolagenu Naturalnego była tak doskonała i tak prosta, że nie było potrzeby większych zmian od ponad 10 lat! Izolowany na poziomie 3-helis kolagenowych, przy kontakcie z ciepłem skóry, kolagen rozpadał się na pojedyncze helisy (zapamiętaj!), a później na peptydy i aminokwasy, które spokojnie przenikały przez naskórek.

Jednak z kolejnymi latami technologia i wiedza szły do przodu. Pozwoliło to na nowe odkrycia. Naprawdę sensacyjne odkrycia…

Pojedyncze helisy w butelce!

Kolagen Natywny PURE (Native Collagen Pure) – to zbiór pojedynczych helis kolagenowych – wcześniejszego stadium „ewolucji” kolagenu niż dotychczasowe 3-helisy. To jest naprawdę sensacja, bo nikomu na świecie, poza Polakami, się to nie udało! Sądzono nawet, że to niemożliwe. Tymczasem w laboratoriach partnerów Colway International, formułę taką dopracowywano po cichu już od 2 lat…

Co oznacza to odkrycie? Czy dotychczasowa 3-helisa jest gorsza?

Nie! Przynajmniej jeżeli chodzi o wchłanialność. Przecież ona i tak na skórze po chwili rozpadłaby się na pojedyncze helisy, peptydy i aminokwasy.

Z dotychczasowym Kolagenem Naturalnym były inne problemy. Jeżeli go stosujesz, to wiesz, że nie można go przechowywać w temperaturze powyżej 28°C, bo się uwodni i straci swoje właściwości. Zalecane było przechowywanie go w styropianowym opakowaniu.

KONIEC Z TYM!!

Przynajmniej, w Kolagenie Natywnym.

Zalety Kolagenu Natywnego PURE

  • Native Collagen to pierwszy termicznie odporny hydrat kolagenu rybiego. Nawet przy zmiennych warunkach przechowywania nie traci on swoich dobroczynnych właściwości.

Nie denaturuje się, gdyż jego despiralizacja nastąpiła już przy produkcji, w procesie hydratacji. Nawet przejście w stan prawie płynny, w  najmniejszym stopniu nie umniejsza wartości Kolagenu Natywnego.  Zachowuje on postać żelową – dynamiczną – to znaczy, że posiada różną gęstość w zależności od temperatury.

Teraz bez obaw możesz zabrać go na plażę, by nasmarować skórę po opalaniu, możesz go zabrać na przejażdżkę w rozgrzanym aucie, wystawić na półce w sklepie latem 🙂

  • Kolagen Natywny, dzięki zastosowaniu wymiany jonowej, ma perfekcyjnie zbliżone pH do skóry człowieka –  5,3! Dzięki temu stosowanie Kolagenu Natywnego PURE przyniesie skórze jeszcze większą ulgę i nie zniszczy jej naturalnego płaszcza ochronnego. W dzisiejszych czasach, gdy żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku, ma to szczególne znaczenie..
  • Ma też nieco większą lepkość, w porównaniu z dotychczasowym Kolagenem Naturalnym, przez co ma się subiektywne wrażenie, że żel jeszcze łatwiej rozsmarować na twarzy.
  • Native Collagen PURE ma nowe opakowania – szklane airlessy – jedyne na świecie!  🙂 Koniec z pozostałymi resztkami kolagenu na dnie butelki!
  • Do tego Kolagen Natywny został  w większym stopniu oczyszczony z reszt lipidowych (nie będzie „pachniał” rybą, co przy wcześniejszych kolagenach się zdarzało) i melaniny (pigmentu), która nadawał kolor dotychczasowym Kolagenom.

Jak widzisz, zalet Natywnego Kolagenu PURE jest mnóstwo.

Wspomnę jeszcze, że ta formuła pozwala w przyszłości dodawać inne cenne substancje do żelu, co będzie jeszcze bardziej potęgować jego działanie(mamy również już pierwszy kolagen z dodatkowymi substancjami – NATIVE COLLAGEN GOLD )


Skład bez zmian

Mimo tych wszystkich walorów, skład Kolagenu Natywnego Pure jest taki sam jak poczciwego, ale wciąż świetnego dotychczasowego Kolagenu Naturalnego: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid. 

Jedyna różnica leży w strukturze hydratu kolagenu – 3-helisy zastąpiono pojedynczą helisą 🙂 Może jeszcze w tym, że pozbyto się znacznej części reszt lipidowych i melaniny.

Native Collagen PURE pozostaje całkowicie naturalny. Bez barwników, sztucznych substancji. Unikalny nawet wśród naturalnych dermokosmetyków.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o Kolagenie Natywnym PURE zajrzyj tutaj:

http://www.kolagen.pl/p85,native-collagen-nowosc.html

 

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu. Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób.

Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku i polubić mojego Fanpage’a 🙂

<![if !IE]>

<![endif]>

Posts created 124

One thought on “Kolagen Natywny Pure-Pierwszy kolagen natywny

  1. Jest rewelacyjny
    Polecam.

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top