Kolagen na Oparzenia

Tak jak obiecałam, co jakiś czas będę zamieszczać opinie, jakie do mnie przychodzą na pocztę mailową.

Jeżeli masz jakieś pytanie, chcesz się podzielić swoją opinią na temat kolagenu.. Zapraszam do korespondencji!

Dzisiaj przedstawiam nietypową opinię Pani Teresy. Nie jest to opinia, w której klientka zachwyca się cerą bez zmarszczek, czy ogólną poprawą kondycji skóry po stosowaniu kolagenu.. Zapraszam:

<Kliknij na zdjęcie powyżej, aby powiększyć opinię>

Dziękuję za opinię Pani Tereso.

Bardzo się cieszę, że wszystko zakończyło się dobrze, że kolagen pomógł przy tak poważnym problemie. Szczególnie, że to poparzenie dotyczyło delikatnej skóry twarzy.

W takim momencie ogromne znaczenie ma właśnie czas. Czym szybciej zastosuje się kolagen, tym efekt będzie większy, tym ból i pieczenie będzie szybciej zniwelowane, tym mniejsze ryzyko powstawania pęcherzy czy blizn; tym większa szansa, aby nie było śladu po oparzeniu..

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

<Kliknij na zdjęcie poniżej, aby powiększyć i przeczytać opinię>
Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

2 thoughts on “Kolagen na Oparzenia

 1. Błagam o pomoc. Mój12 letni syn poparzył się herbatą. Lekarz stwierdził II stopień poparzenia i polecil okłady ze srebrem. w domu mamy kolagen silwer. Co będzie lepsze?

  1. Witam serdecznie,
   Proszę stosować kilka razy dziennie kolagen silver, na skórę zwilżoną wodą. Przy oparzeniach często trzeba nakładać kolagen, tak minimum 5-7 razy.
   Plastry ze srebrem spokojnie można położyć po zastosowaniu kolagenu, ale nie wcześniej niż po 5 minutach od wchłonięcia kolagenu.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top