Kolagen na Oparzenia

Tak jak obiecałam, co jakiś czas będę zamieszczać opinie, jakie do mnie przychodzą na pocztę mailową.

Jeżeli masz jakieś pytanie, chcesz się podzielić swoją opinią na temat kolagenu.. Zapraszam do korespondencji!

Dzisiaj przedstawiam nietypową opinię Pani Teresy. Nie jest to opinia, w której klientka zachwyca się cerą bez zmarszczek, czy ogólną poprawą kondycji skóry po stosowaniu kolagenu.. Zapraszam:

<Kliknij na zdjęcie powyżej, aby powiększyć opinię>

Dziękuję za opinię Pani Tereso.

Bardzo się cieszę, że wszystko zakończyło się dobrze, że kolagen pomógł przy tak poważnym problemie. Szczególnie, że to poparzenie dotyczyło delikatnej skóry twarzy.

W takim momencie ogromne znaczenie ma właśnie czas. Czym szybciej zastosuje się kolagen, tym efekt będzie większy, tym ból i pieczenie będzie szybciej zniwelowane, tym mniejsze ryzyko powstawania pęcherzy czy blizn; tym większa szansa, aby nie było śladu po oparzeniu..

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

<Kliknij na zdjęcie poniżej, aby powiększyć i przeczytać opinię>

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

2 Komentarze

 • Anonim
  Posted 0 0 0Polubienia

  Błagam o pomoc. Mój12 letni syn poparzył się herbatą. Lekarz stwierdził II stopień poparzenia i polecil okłady ze srebrem. w domu mamy kolagen silwer. Co będzie lepsze?

  • Agnieszka
   Posted 0 0 0Polubienia

   Witam serdecznie,
   Proszę stosować kilka razy dziennie kolagen silver, na skórę zwilżoną wodą. Przy oparzeniach często trzeba nakładać kolagen, tak minimum 5-7 razy.
   Plastry ze srebrem spokojnie można położyć po zastosowaniu kolagenu, ale nie wcześniej niż po 5 minutach od wchłonięcia kolagenu.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.