Do czego zalecany jest Kolagen GRAPHITE?

Kolagen Naturalny Graphite występuje w postaci szarego żelu. Dostępny jest w dwóch buteleczkach z dozownikiem o pojemności 100ml i 200ml. Zalecany jest m.in. do:
– regeneracji paznokci,

– regeneracji i pielęgnacji włosów,

– do kuracji stawów,

– pielęgnacji skóry stwardniałej,

– robienia okładów.
Kolagen Graphite popularny jest wśród salonów fryzjerskich i kosmetycznych, zwłaszcza tych, zajmujących się szczegółowo paznokciami, gdyż posiada on właściwości regenerujące.

Pozwala to na widoczną poprawę kondycji płytki paznokciowej czy skóry głowy, dlatego też jest szczególnie polecany dla osób walczących z łupieżem.
 
Sposób używania:

W przypadku pielęgnacji włosówkolagen możesz nakładać, jako maskę. Wmasuj żel w skórę głowy i pozostaw na umytych włosach przez ok. 20-25 minut (wskazane jest okręcenie głowy ręcznikiem), a następnie spłucz wodą nałożony kolagen. Oczywiście żel na włosach możesz również pozostawić bez spłukiwania.

Innym sposobem jest zastosowanie na włosy płukanki roztworem rozpuszczonego w średnio-ciepłej wodzie kolagenu.

Pielęgnacja dłoni kolagenem polega na wmasowywaniu żelu kilka razy dziennie, a następnie nakładaniu odpowiedniego kremu. Na płytkę paznokcia możesz aplikować kolagen bez żadnych ograniczeń.
 
>>  Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>>  Kliknij poniżej i napisz.
>>  Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!
Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

5 thoughts on “Do czego zalecany jest Kolagen GRAPHITE?

 1. Kupiłam kolagen grafitowy, po umyciu włosów wcieram go w skórę głowy i jak mi włosy wychodziły tak wychodzą.

  1. Witam serdecznie,
   Na problem z wypadającymi włosami zdecydowanie poza kolagenem Graphite, polecam zastosować Szampon i Odżywkę Zagęszczającą Włosy http://www.kolagen.pl/p127,szampon-zageszczajacy-wlosy.html i http://www.kolagen.pl/p161,odzywka-zageszczajaca-dr-slonia.html zawierają one diosminę która powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej. Stosując te dwa dodatkowe produkty – włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość.

   Jeżeli chodzi o sam kolagen Graphite to proszę mi powiedzieć,
   Jak często go Pani stosuje?
   Ile razy w tygodniu?
   Od jakiego czasu?
   Jaką dawkę witaminy C Pani zażywa na dobę?

   Co do samej Odżywki Zagęszczającej http://www.kolagen.pl/p161,odzywka-zageszczajaca-dr-slonia.html:
   Dzięki obecności aktywnej diosminy, odżywka działa na ten obszar, gdzie włos się rodzi, czyli na cebulkę włosową. Odpowiednio duże stężenie diosminy, powoduje zwiększony przepływ krwi przez naczynia krwionośne cebulki, co owocuje większą ilością składników odżywczych wykorzystywanych przez organizm do wzrostu włosa. Diosmina sprawia, że znaczna część włosów, które uległyby złamaniu już w wstępnej fazie wzrostu wyrasta w dobrej kondycji. Już po pierwszym umyciu włosy znacznie wolniej się przetłuszczają, dzięki czemu wydłuża okres do następnego mycia głowy.
   Kolejnymi obszarami są gruczoły łojowe i kanalik włosowy. Mają one zasadnicze znaczenie dla funkcjonowania i kondycji włosa. Odżywka COLWAY dostarcza optymalnego zestawu substancji dla prawidłowej egzystencji włosa we wszystkich fazach jego życia, jakimi są: anagen, katagen i telogen.
   Trzeci obszar, martwy wyrostek keratynowy, czyli znana nam, widoczna część włosa, wymaga odpowiednich substancji zapewniających dobre rozczesywanie włosów i ich połysk. W Odżywce Zagęszczającej Włosy COLWAY zawarte są dwie naturalne substancje niwelujące ładunki elektrostatyczne na włosach, odpowiedzialne za ich plątanie się. Połysk włosom zapewnia kwas jabłkowy, wygładza ich łuski. Kwas jabłkowy bardzo dobrze nawilża włosy i chroni ich wnętrze przed ciepłem suszarki. Dodatkowy połysk i zmniejszenie tarcia przy czesaniu pomaga uzyskać Amodimethicone, substancja wybiórczo wiążąca się z powierzchnią włosa, a więc nie blokująca powierzchni skóry.

   Dzięki tak awangardowemu składowi odżywki, możemy się cieszyć z niezwykłych efektów jej stosowania. Środowisko Odżywki Zagęszczającej Włosy COLWAY jest tak komfortowe, że nowo wyrastające włosy odzyskują swój naturalny kolor, jeszcze na początku etapu siwienia. Przestaną wypadać, a zaczną wyrastać mocniejsze, lepiej nawilżone i zdrowsze.

   Stosując odżywkę włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość.

   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. 50ml kosztuje 99zl
  100ml kosztuje 159zl
  200ml kosztuje 259zl

  1. Witaj Tereso,

   Na wstępie śle podziękowania Czesławowi, który wyręczył mnie odpowiadając na zadane pytanie ;).

   Dodam jedynie, iż Kolagen – ze względu na bardzo dużą wydajność, jest bardzo tani. Jednorazowe nałożenie preparatu jest tak małe, że wystarcza go na bardzo długo.

   Zwykły krem o pojemności 50ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. 1 miesiąc. Kolagen Graphite jest koncentratem, który nakładamy zawsze na mokrą skórę i opakowanie 50ml – wystarcza na ok. 2,5 miesiąca.

   Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

 3. teresa-kudyba pisze:

  Proszę napisać jaka jest cena tego specyfiku?

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top