Czy Kolagen uzależni skórę?

Jeśli masz pytanie, nie jesteś czegoś pewna, chcesz się podzielić swoją opinią o kolagenie.. Zapraszam zatem do korespondencji!

Czy kolagen może uzależnić
moją skórę?”

Odpowiedź brzmi: NIE, KOLAGEN NIE UZALEŻNIA SKÓRY.

Tak naprawdę chcielibyśmy, aby tak było. Jest jednak dokładnie na odwrót.

Dotychczasowe badania wykazują, że zaobserwowany obiektywny przybytek tkanki skórnej po ok. 100-dniowym nieinwazyjnym liftingu kolagenowym – jest efektem nie tyle dostarczenia tkance białka podporowego (kolagenu) z zewnątrz, co „obudzenie” fibroblastów (komórki produkujące kolagen) poprzez taką właśnie stymulacje i jak gdyby zmuszenia ich do zwiększonego wysiłku produkcyjnego w okresie, gdy zaczynają myśleć o emeryturze. Kolagen przywracając funkcjenie uzależnia skóry od kosmetyku.

Ścisła odpowiedź na to pytanie wymaga 2-3 lat badań klinicznych. Jest jednak wiadomość dobra. Spora część naszych klientów po zastosowaniu Kolagenu zauważyła znaczną poprawę w wyglądzie swojej cery i skóry – po ok. 3-4 miesiącach systematycznego stosowania.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top