Czy Kolagen uzależni skórę?

Jeśli masz pytanie, nie jesteś czegoś pewna, chcesz się podzielić swoją opinią o kolagenie.. Zapraszam zatem do korespondencji!

Czy kolagen może uzależnić
moją skórę?”

Odpowiedź brzmi: NIE, KOLAGEN NIE UZALEŻNIA SKÓRY.

Tak naprawdę chcielibyśmy, aby tak było. Jest jednak dokładnie na odwrót.

Dotychczasowe badania wykazują, że zaobserwowany obiektywny przybytek tkanki skórnej po ok. 100-dniowym nieinwazyjnym liftingu kolagenowym – jest efektem nie tyle dostarczenia tkance białka podporowego (kolagenu) z zewnątrz, co „obudzenie” fibroblastów (komórki produkujące kolagen) poprzez taką właśnie stymulacje i jak gdyby zmuszenia ich do zwiększonego wysiłku produkcyjnego w okresie, gdy zaczynają myśleć o emeryturze. Kolagen przywracając funkcjenie uzależnia skóry od kosmetyku.

Ścisła odpowiedź na to pytanie wymaga 2-3 lat badań klinicznych. Jest jednak wiadomość dobra. Spora część naszych klientów po zastosowaniu Kolagenu zauważyła znaczną poprawę w wyglądzie swojej cery i skóry – po ok. 3-4 miesiącach systematycznego stosowania.

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.