Oficjalnie! – Nowy Suplement Diety Już Wkrótce!

kolagenTak jest! To już oficjalna informacja! Wiele się zmienia w Colway w tym roku, ale wszystko to na korzyść klientów!

Ku końcowi zbliżają się prace nad nowym produktem Colway, tym razem wyjątkowym suplementem diety – ColamiD.

Będzie to kolagenowo-minerałowo-aminokwasowy  kompleks z dodatkiem doskonale przyswalajnej witaminy D 3.

ColamiD opierać się będzie o mikronizowane ości rybie. Spożywane od pradziejów przez ludy Północy, od Norwegii po Alaskę.

Sybiracy czy Eskimosi chętnie dodają zmielone ości rybie do zup, sosów, mąki. I nic dziwnego! To naturalna skarbnica większości mikro- i makroskładników, tak bardzo nam potrzebnych w dzisiejszych czasach…

Jedynym składnikiem dodanym z zewnątrz będzie naturalna witamina D3 pozyskiwana z lanoliny wełny jagnięcej. Z dostępnych mi informacji wynika, że jest mniej więcej 3-krotnie lepiej przyswajalna od witamin syntetyzowanych i o 70% lepiej od tych wyodrębnionych z roślin. Te liczby robią wrażenie!

Mogłoby się wydawać, że tak prosty, a równocześnie tak doskonały produkt, jakim jest proszek z ości rybich, powinien być składnikiem wielu suplementów diety. A jednak – Colway będzie jednym z pierwszych! Pozostaje tylko się cieszyć, że takie innowacje są udziałem polskiej firmy 🙂

Czuję, że będzie to suplement, który dorówna popularnością legendarnej już Colvicie – kolagenowi w kapsułkach. Wkrótce o ColamiD napiszę trochę więcej 🙂

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu. Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób.

Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku i polubić mojego Fanpage’a 🙂

Posts created 124

4 thoughts on “Oficjalnie! – Nowy Suplement Diety Już Wkrótce!

 1. moja znajoma również zaczęła tyć i wcale nie hormony.Coś jest nie tak z colvitą.To nie jest ta sama co poprzednio? dlaczego? Pani Agnieszko< Pani wie najlepiej?Zacznijcie pisać prawdę!

  1. Witam p.Olu,
   Przykro mi bardzo, że wysuwa Pani takie wnioski.
   Nie bardzo wiem o jakiej prawdzie Pani mówi. Może coś Pani wie – czego ja nie wiem? Proszę zatem o szczegóły.
   Colvita jest cały czas taka sama, nie zmienił się skład. Można to sprawdzić w składzie/opisie na opakowaniu. Sama stosuje Colvitę od kilku lat i nie zauważyłam żadnej różnicy.
   Colvita, to jedzenie. Czy po zjedzeniu ryby też Pani znajoma tyje?
   Co do hormonów tarczycy, czy były robione badania przed stosowaniem Colvity i teraz?
   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. cieszę się bardzo,czy to będzie poprzednia colvita w tabletkach = vitamina d3? czy to będzie inny nowy produkt ?prosiłabym tez o odpowiedz na moje pytanie.Dlaczego przybierałam na wadze przy spożywaniu tabletek colwita?Dziękuję za odpowiedz.Stenia

  1. Witam serdecznie,

   ColamiD to będzie nowy produkt, którego premiera będzie w najbliższym czasie. Colvita to zupełnie inny suplement diety.
   Co do przybierania na wadze, jestem bardzo zdziwiona, że po Colvicie Pani zaczęła tyć. Proponuję sprawdzić hormony tarczycy.
   Pozdrawiam, Agnieszka

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top