Co odróżnia atelokolagen od innych?

atelokolagenW drogeriach, a nawet zwykłych sklepach mamy dostęp do najróżniejszych kosmetyków zawierających kolagen.

Wśród całej gamy produktów kolagenowych wyróżnia się Atelokolagen firmy COLWAY. Co sprawia, że jest to produkt jedyny w swoim rodzaju?

Atelokolagen wyróżnia nie tylko piękny wygląd, ale też skład produktu jest jedyny w swoim rodzaju. Ale po kolei.

Kolagen w Atelokolagenie

Do produkcji atelokolagenu użyto trzech rodzajów kolagenu: tropokolagen, atelokolagen i prokolagen. Dzięki użyciu pepsyny wszystkie one zachowują maksymalną czystość biologiczną, która do tej pory udało się uzyskać tylko w medycynie.

Pozostałe składniki Atelokolagenu

Dzięki zawartości serycyny, zwanej płynnym jedwabiem, produkt jest niezmiernie gładki i przyjemny w dotyku. Natomiast piękny różany zapach zawdzięcza on zawartości oleju różnego. Produkt wchłania się o wiele szybciej niż tradycyjne żele kolagenowe. Dzieje się tak ponieważ do jego produkcji użyto niezmiernie małych agregatów białkowych.

Osoby, które znają klasyczne żele kolagenowe będą mile zaskoczone. Atelokolagen ma bardzo przyjemną, lekką i delikatną konsystencję. Doskonale rozprowadza się na skórze.

Do jego aplikacji potrzeba nie wielkiej ilości wody. Skóra po użyciu kosmetyku nie jest ściągnięta, ani nieprzyjemnie napięta.

Wygląd Atelokolagenu

Tym co wyróżnia Atelokolagen jest też wygląd samego kosmetyku. Model helisy kolagenowej zanurzonej w hydrożelu to nie polimerowy bajer. Helisa jest zbudowana z trzech białek kolagenowych (tropokolagen, atelokolagen, prokolagen), oraz serycyny, elastyny i niejonowego złota. W miarę używania produktu helisa się zmniejsza.

Atelokolagen kupisz w naszym sklepie: http://www.kolagen.pl/p128,atelokolagen.html.

Znajdziesz tam też inne produkty, których skład jest oparty na naturalnym kolagenie: http://www.kolagen.pl/k4,colway-kosmetyki-uzupelniajace.html.

Posts created 63

5 thoughts on “Co odróżnia atelokolagen od innych?

 1. Kolagen Colway wyszukał mój mąż około roku temu 😉 troszkę mi zeszło zanim zamówiłam , ale nie żałuje , teraz mam już więcej kosmetyków tej firmy niż tylko atelokolagen , to chyba pierwsze kosmetyki , kremy po których widzę efekty i poprawę jakości mojej suchej już dojrzałej cery … jeśli ktoś się jeszcze wacha przed zakupem to ja osobiście serdecznie polecam bo warto

  1. Witam serdecznie,
   Cieszymy się, że jesteś zadowolona z produktów. Dziękujemy za opinię 🙂
   Pozdrawiam, Agnieszka

 2. ul.Armii Krajowej 1B/2 pisze:

  witam.Jak już pisałam Państwa Kolagen i kosmetyki bynajmniej
  dla mojej suchej skóry są wspaniałe i bardzo mi odpowiadają,
  ale alelokolagen to poezja, skóra jest aksamitna,gładka,bardzo nawilżona,spłyca zmarszczki
  a przede wszystkim napina i ślicznie świeżo pachnie.pozdrawiam

  1. Witam serdecznie,
   Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z produktów 🙂 Dziękujemy za opinię 🙂
   Pozdrawiam, Agnieszka

 3. ul.Armii Krajowej 1B/2 pisze:

  witam. jestem w firmie od dawna, wiem że są to produkty drogie ale nie ma lepszego kolageny i kremów ,niż z Państwa Firmy . Pozdrawiam

Comments are closed.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top