Domowy TEST na obecność Candida

Podstawowymi objawami (muszą wystąpić przynajmniej dwa), świadczącymi o obecności w naszym organizmie zaawansowanego etapu infekcji grzybem Candida, która może prowadzić w późniejszym etapie do powstawania nowotworów są:

  • przewlekłe zmęczenie;
  • długotrwałe problemy trawienne;
  • nudności;
  • nerwowość i rozdrażnienie;
  • nerwica natręctw;
  • lęk;
  • problemy z myśleniem i koncentracją;
  • nadmierne łaknienie cukru i skrobi;
  • przewlekłe schorzenia skóry;
  • pleśniawki.

Aby sprawdzić obecność aktywnej Candidy w organizmie, można wykonać prosty test:

Wieczorem stawiamy obok łóżka ½ szklanki wody. Zaraz po obudzeniu wypluwamy szybko do szklanki to, co mamy w ustach. Nie zbieramy śliny, lecz wypluwamy tylko to, co mamy.

Odstawiamy szklankę na 15 minut.

Po upływie tego czasu delikatnie zakręcamy zawartością szklanki.

a) Jeśli ślina unosi się na powierzchni wody to możemy być spokojni.
b) Jeśli jednak woda stała się mętna, a ślina opadła na dno, mamy do czynienia z zaburzeniami równowagi Candidy w naszym organizmie.

W tym przypadku polecam Ci zastosowanie suplementu diety o nazwie DETOCOL. Jest preparatem przeznaczonym do pomocy w diecie oczyszczającej z pasożytów, grzybów i bakterii w warunkach domowych.
—> www.kolagen.pl/p242,detocol.html

Pamiętaj, że tylko w pełni oczyszczony
z pasożytów, grzybów, drożdżaków i bakterii
organizm może funkcjonować prawidłowo!

Chodzi o to, żeby z jednej strony nie był on zatruwany wydalanymi przez nie szkodliwymi produktami przemiany materii. A z drugiej, aby bez przeszkód mógł wchłaniać i przyswajać niezbędne do życia składniki odżywcze.

Co ważne, aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw zdrowego pożywienia oraz suplementacji, najpierw trzeba oczyścić swój organizm.W przeciwnym razie prozdrowotne działanie wartościowych pokarmów i suplementów będzie mocno ograniczone.

Dlatego nie ignoruj powyższych objawów, i jak najszybciej podejmij działania oczyszczające organizm z wszelkich pasożytów i ich toksyn, a dopiero potem rozpocznij skuteczną suplementację.

Koniecznie zastosuj DETOCOL: www.kolagen.pl/p242,detocol.html

Cześć! Jestem współautorką tego bloga i bardzo się cieszę, że tu jesteś!Kim jestem? Szczęśliwą mamą. Miłośniczką Toskanii. Blogerką z przyjemności, z zamiłowania. Pasjonatką zdrowego stylu życia, szeroko rozumianej - naturalnej pielęgnacji całego ciała. Kobietą dbającą o własne słowa, myśli i duszę. Żyjącą zgodnie z zasadą - "Wszystko do nas wraca".Zdrowy styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta (choć ma kluczowe znaczenie), aktywność fizyczna (też joga), odpoczynek, medytacja, odpowiednia ilość snu, zażywanie suplementów, ale również codzienne nawyki, które bardzo decydującą o jakości naszego życia.Zdrowy styl życia to też pielęgnacja i stosowanie dobrych, naturalnych kosmetyków. A także codzienne dążenie do stawania się lepszą wersją samego siebie.Zapraszam do komentowania i zadawania pytań. Zostaw ślad po sobie :-)
Posts created 475

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top