Jak Zahamować Zmarszczki Dzięki 2 Prostym Trikom

Jak chcesz zahamować rozwój zmarszczek, musisz znać czynniki, jakie przyczyniają się do ich powstawania.

W dzisiejszym artykule otrzymasz kolejną porcję wiedzy o tym, jak w łatwy sposób spowolnić rozwój zmarszczek dzięki 2 prostym sposobom, które możesz stosować od zaraz.

To są bardzo proste rzeczy do zrobienia, a tak naprawdę mało kto o tym wie. W sumie to nikt mi nie mówił, że stosuje te zasady, by walczyć ze zmarszczkami.

Jak zahamować zmarszczki dzięki 2 prostym trikom

 

Trik #1: Zainstaluj w swoim domu nawilżacz powietrza. Umieść go w pomieszczeniach, w których spędzasz najwięcej czasu. Suche powietrze to wróg naszej skóry – sprawia, że się ona szybciej marszczy i łuszczy. Przebywanie w pomieszczeniach z aktywnym nawilżaczem pomaga zachować skórze odpowiednią jędrność i nawilżenie. Z wilgotniejszego powietrza skorzysta nie tylko skóra, ale cały organizm. Świeższy umysł, bardziej komfortowe oddychanie – każdemu z nas się to przyda 🙂

 

Trik #2: Noś okulary przeciwsłoneczne. Promienie słoneczne  niszczą włókna kolagenowe, a to przyspiesza powstawanie zmarszczek. Szczególnie widoczne to jest na wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skórze wokół oczu. Także jeżeli jesteś narażona na długi kontakt ze słońcem, warto zaopatrzyć się w okulary, które chronią przed jego promieniowaniem. Ale takie szerokie, koniecznie z filtrem UVA i UVB.

okulary

Dzięki zastosowaniu tych 2 prostych trików możesz pomóc swojej skórze, a ona z pewnością odwdzięczy Ci się w przyszłości.

———————————————

KLIKNIJ TU, JEŻELI NIE LUBISZ CZEKAĆ NA EFEKTY I CHCESZ JE WIDZIEĆ JAK NAJSZYBCIEJ >>

——————————–

 

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

1 Komentarz

  • grażyna
    Posted 1 1 0Polubienia

    Mieszkam na stałe w Belgii, która pod względem wilgotności powietrza zajmuje drugie miejsce w Europie, po Holandii i przed Anglią, więc nawilżacz jest tutaj zbędny. Okulary przeciwsłoneczne mam zawsze przy sobie, razem z parasolem. Mam 66 lat i cudów nie ma co się spodziewać, a wyznaję zasadę podchodzenia do starzenia się z godnością. Wierzę, że dobre kosmetyki pomagają w tym, aby twarz wyglądała mniej zmęczona życiem. Dziękuję za porady. Pozdrawiam

Comments are closed.