Jak Zahamować Zmarszczki Dzięki 2 Prostym Trikom

Jak chcesz zahamować rozwój zmarszczek, musisz znać czynniki, jakie przyczyniają się do ich powstawania.

W dzisiejszym artykule otrzymasz kolejną porcję wiedzy o tym, jak w łatwy sposób spowolnić rozwój zmarszczek dzięki 2 prostym sposobom, które możesz stosować od zaraz.

To są bardzo proste rzeczy do zrobienia, a tak naprawdę mało kto o tym wie. W sumie to nikt mi nie mówił, że stosuje te zasady, by walczyć ze zmarszczkami.

Jak zahamować zmarszczki dzięki 2 prostym trikom

 

Trik #1: Zainstaluj w swoim domu nawilżacz powietrza. Umieść go w pomieszczeniach, w których spędzasz najwięcej czasu. Suche powietrze to wróg naszej skóry – sprawia, że się ona szybciej marszczy i łuszczy. Przebywanie w pomieszczeniach z aktywnym nawilżaczem pomaga zachować skórze odpowiednią jędrność i nawilżenie. Z wilgotniejszego powietrza skorzysta nie tylko skóra, ale cały organizm. Świeższy umysł, bardziej komfortowe oddychanie – każdemu z nas się to przyda 🙂

 

Trik #2: Noś okulary przeciwsłoneczne. Promienie słoneczne  niszczą włókna kolagenowe, a to przyspiesza powstawanie zmarszczek. Szczególnie widoczne to jest na wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skórze wokół oczu. Także jeżeli jesteś narażona na długi kontakt ze słońcem, warto zaopatrzyć się w okulary, które chronią przed jego promieniowaniem. Ale takie szerokie, koniecznie z filtrem UVA i UVB.

okulary

Dzięki zastosowaniu tych 2 prostych trików możesz pomóc swojej skórze, a ona z pewnością odwdzięczy Ci się w przyszłości.

———————————————

KLIKNIJ TU, JEŻELI NIE LUBISZ CZEKAĆ NA EFEKTY I CHCESZ JE WIDZIEĆ JAK NAJSZYBCIEJ >>

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu. Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób.

Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku i polubić mojego Fanpage’a 🙂

 

 

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

1 Komentarz

  • grażyna
    Posted 1 1 0Polubienia

    Mieszkam na stałe w Belgii, która pod względem wilgotności powietrza zajmuje drugie miejsce w Europie, po Holandii i przed Anglią, więc nawilżacz jest tutaj zbędny. Okulary przeciwsłoneczne mam zawsze przy sobie, razem z parasolem. Mam 66 lat i cudów nie ma co się spodziewać, a wyznaję zasadę podchodzenia do starzenia się z godnością. Wierzę, że dobre kosmetyki pomagają w tym, aby twarz wyglądała mniej zmęczona życiem. Dziękuję za porady. Pozdrawiam

Napisz komentarz