Szybki wywiad ze znanym fryzjerem

włosyOsoby interesujące się fryzjerstwem (ale nie tylko) z pewnością niejednokrotnie słyszały o Macieju Wróblewskim – jednym z czołowych polskich stylistów fryzur.Swój warsztat szlifował on m.in. we Włoszech oraz w Londynie u Toni&Guy.

Tworzył fryzury dla wielu celebrytów (m.in.: Reni Jusis, Kasi Kowalskiej czy Michała Piróga). Jego twórcze dzieła podziwiać możesz na okładkach wielu magazynów oraz w telewizji (np. w popularnym programie „You Can Dance”).

Okazuje się, że Maciej w swoim własnym salonie stosuje Kolagen Naturalny 😀

Zobacz ten krótki wywiad z znanym polskim stylistą:

Najlepszym rozwiązaniem, tak jak zaleca Maciek, jest posiadanie własnej buteleczki kolagenu w domu.

Do włosów Maciej zaleca Kolagen Naturalny Graphite. Przy czym wywiad nakręcono jeszcze przed wypuszczeniem na rynek dwóch całkowicie nowych produktów na włosy – Szamponu Zagęszczającego do Włosów i Odżywki zagęszczającej do Włosów 🙂

 

———————————————

Mam do Ciebie prośbę – jeżeli wywiad wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.