Kolagen DNA – Inżyniernia skóry klasy premium

Co potrafi Kolagen DNA? Przede wszystkim wnika znacznie głębiej niż znane powszechnie w kosmetologii kremy, toniki i sera. Działa… na poziomie komórkowym. I to jak skutecznie! Stymuluje procesy naprawcze Twojej skóry u samych podstaw, sprawiając, że jest zdrowsza i piękniejsza.

Zacznijmy od samego początku. Nasz nowy superkosmetyk to odporny na temperatury kolagen natywny. Tym samym posiada on wszystkie jego właściwości. Jest hipoalergiczny, naturalny, czysty biologicznie. Ma pH 5.5, które jest zgodne z pH ludzkiej skóry. Regeneruje tkanki.

Dzięki zastosowaniu kolagenu natywnego Twoja skóra stanie się gładsza, zwiększy się jej elastyczność, zmniejszy się ilość i widoczność zmarszczek.

Ponieważ z naszym kolagenem natywnym można mieszać różne substancje aktywne, a mimo to – nie traci on właściwości przenikania przez zewnętrzne warstwy skóry, dodaliśmy do niego najcenniejsze naturalne substancje odmładzające rodem z kosmetycznej futurystyki.

Kwasy DNA i RNA

Po pierwsze, mamy w nim ekstrakt z mleczu łososia, bogaty w kwasy DNA i RNA. Możemy pochwalić się aż 70-procentową czystością tej substancji, niosącej w sobie pełną informację genetyczną dla Twoich komórek skóry. Kwasy te aktywują skórę do walki z toksynami i niechcianymi substancjami – nawet tymi, które wytwarza Twój własny organizm! Jeżeli w wyniku ingerencji toksyn, błędów genetycznych, chorób lub zewnętrznych czynników, Twoje komórki zapomną, jak powinny się regenerować, kwasy DNA i RNA posłużą im za podręczną instrukcję. W efekcie skóra staje się zdrowsza nawet w najgłębszych warstwach. Kwasy dbają też oto, aby Twojej skórze nie została nadmiernie wysuszona.

Kinetyna

Po drugie, nasz nowy Kolagen DNA zawiera kinetynę. To jedyna znana substancja, która łączy ludzi… z roślinami! Poznaj hormon wzrostu, występujący również w ludzkim kodzie genetycznym. Kinetyna stymuluje procesy naprawcze DNA, chroni przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami oraz zmniejsza nadmierną pigmentację. Oprócz tego kinetyna przedłuża życie komórek skóry, pomaga ją wygładzić, poprawia jej koloryt oraz zmniejsza zmarszczki powierzchniowe. Kinetyna równie skutecznie łata dziury – zmniejsza utratę wody przez naskórek.

Dysmutaza ponadtlenkowa

Na trzecim miejscu przedstawiamy dysmutazę ponadtlenkową. To najsilniejszy i najszybszy przeciwutleniacz na świecie. Eliminuje wolne rodniki tlenowe, dzięki czemu ochrania skórę. Wolne rodniki tlenowe powodują mutacje, metaboliczne dysfunkcje, starzenie. Co gorsza, podczas ich ataku, dochodzi do deficytu energetycznego w komórce, a to może prowadzić do zmian nowotworowych.

Peptyd miedziowy

Peptyd miedziowy GHK-CU, kolejny “magiczny” składnik naszego nowego kolagenu natywnego, to niewielki pan doktor w bardzo niebieskim fartuchu. Potrafi aktywować proces gojenia ran, pobudza komórki odpowiedzialne za odpowiedź immunologiczną, ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, stymuluje syntezę kolagenu i glikozaminoglikanów w fibroblastach oraz promuje wzrost nowych naczyń krwionośnych.

Placenta

Na końcu przedstawiamy wyjątkowo cenny składnik aktywny. To placenta, ekstrakt z łożyska. Łożysko wydostaje się podczas porodu z organizmu matki na świat, więc pozyskiwanie tej substancji nie zagraża życiu zwierząt. Nasza placenta  pochodzi z oczyszczonych łożysk cielęcych. To jeden z najdoskonalszych organów wytwarzanych przez organizmy. Podstawowymi składnikami placenty są komórki macierzyste, czynniki wzrostu, glukoza, aminokwasy, substancje mineralne, witaminy. Wszystko, co jest potrzebne skórze, w postaci naturalnego cudu natury, a więc najlepiej przyswajane przez organizm.

 

Posts created 63

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top