fbpx

Wiosenna PROMOCJA na Wielkanoc

exception_slide_new_wiosna

Wiosenna Promocja na Wielkanoc. Wzmocnij ciało i ducha!

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany początek kalendarzowej wiosny. Pąki na drzewach, słońce na niebie i świeża energia do działania. Mamy dla Ciebie coś, dzięki czemu będziesz wyglądać pięknie i poczujesz się wspaniale.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy zestawy promocyjne w niższych cenach, dostępne od 22.03.-28.03. do godz. 23:59.

ZESTAW KOSMETYCZNY HYDRO:

W linii Hydro połączyliśmy bogactwo elitarnych, nowoczesnych składników z działaniem aktywnego biologicznie kolagenu, składnika, który wyróżnia produkty Colway. W zestawie znajdziesz podstawę pielęgnacji: Krem do rąk, Peeling Enzymatyczny oraz Nawilżający balsam do ciała.

Krem do rąk
Zawarty w kremie kolagen głęboko nawilża, a użyte polisacharydy i probiotyk zapobiegają namnażaniu się na skórze patogenów i łagodzą stany zapalne. Hydromanil dzięki swojej innowacyjnej strukturze działa jako Sekwencyjny System Zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających, co daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie.

Peeling enzymatyczny
Wzbogacony kolagenem, nadaje skórze miękkości, rozjaśnia ją i przywraca równomierny koloryt. Wyciąg z czerwonej makroalgi i bogata w minerały woda morska nawilżają. Specjalna kompozycja probiotyczna pomaga odbudować prawidłową równowagę ekosystemu skóry, dzięki czemu odzyskuje swoje naturalne mechanizmy obronne.

Nawilżający balsam do ciała
Peptydy kolagenowe i kompleks z alg morskich zapewniają głębokie nawilżenie nawet najbardziej wymagającej i skłonnej do przesuszeń skórze. Oleje z awokado, słodkich migdałów i oliwek regenerują i odżywiają. Jedna z najcenniejszych, naturalnych substancji odżywczych – colostrum – silnie ujędrnia i pogrubia skórę. Dysmutaza nadtlenkowa (SOD), elitarny komponent kosmetyczny, zapewnia warstwie naskórkowej pełną ochronę antyoksydacyjną.

Kliknij po więcej informacji: http://www.kolagen.pl/p144,zestaw-kosmetyczny-hydro.html

ZESTAW SUPLEMENTACYJNY:

W naszych dwóch hitach sprzedażowych: preparatach ColamiD i Omega Complex znajduje się wiele substancji całkowicie pionierskich w suplementacji. W jednym zestawie i wyjątkowo przystępnej cenie polecają się, dla każdej osoby, która prowadzi aktywny tryb życia.

ColamiD
Sproszkowane ości ryb akwenów i rzek północnych stanowią skarbnicę Poliaminokwasów, oligo- i polipeptydów, ale przede wszystkim 19 aminokwasów budulcowych dla kolagenu tworzącego tkankę kostną, a więc innego typu, niż fibroblastowy. Także aminokwasów egzogennych. Glikozaminoglikanów i wszystkich praktycznie elementów, jakie powinien zawierać dobry kompleks mineralny. W naszym suplemencie znajduje się surowiec o najlepszych certyfikatach czystości mikrobiologicznej oraz standaryzacji unijnej. Jedyne substancje, jakie dodaliśmy do formulacji, to dwie witaminy – D3 i K2.

Omega Complex
Zawiera wysokogatunkowy koncentrat olejowy z ryb zimnowodnych, obfity w kwasy tłuszczowe omega-3 oraz olej z alg morskich, który będąc substancją roślinną, posiada kwasy omega właściwe w naturze olejom rybim, w tym DHA. Idealny, oparty na współczesnej wiedzy, stosunek NNKT Omega 3-6-9 uzyskaliśmy, dodając inne oleje roślinne. Otrzymujesz zestaw naturalnych nienasyconych kwasów tłuszczowych o doskonałej biodostępności i jakości. OMEGA Complex to rewolucyjna, nowatorska formuła, w której dla ochrony substancji aktywnych – NNKT użyto – dysmutazy ponadtlenkowej (SOD).

Kliknij po więcej informacji: http://www.kolagen.pl/p143,zestaw-suplementacyjny.html

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

Leave a Reply