fbpx

Tabletki z Kolagenem

Bardzo fajne pytanie znalazłam w dzisiejszej poczcie mailowej..

witam
jestem zainteresowna zakupem colvity,ale mam pytanie ponieważ słyszałam,iż nie można stoswać jezeli ma sie problemy z tarczyca?
czy to prawda? mam niedoczynnosc tarczycy

pozdrawiam”

Informacja, którą usłyszałaś została źle zinterpretowana. Niemal każdy z nas może stosować Colvitę®, nawet dzieci, ale w określonych porcjach.

Istnieje jedna, ale statystycznie dość istotna grupa pacjentów, która powinna wstrzymać się przed konsumowaniem Colvity®. Dokładniej jest tu mowa o osobach z nadczynnością tarczycy. Jest to znikomy statystycznie 1% mężczyzn i do 6% populacji dorosłych kobiet.

Colvita® zawiera ekstrakt z alg. Morszczyny pęcherzykowate są bogate w jod, zarówno organiczny w postaci dijodotyrazyny, jak i nieorganiczny.

Chcesz przeczytać więcej na temat tabletek COLVITA®? /Kliknij/

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AgnieszkaGrażyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Grażyna
Gość
Grażyna

Stosuję ” Colvitę ” już 2 rok i muszę przyznać, iż radykalnie pomaga mi na stawy kolanowe. Od kilku lat miałam sztywnienie stawów, połączone z bólem. Dodam, iż jestem osobą ruchliwą, dużo chodzę, jeżdżę na rowerze. Cóż wiek robi swoje, mam 60 lat i myślałam, ze tak ma być. Ale spróbowałam terapii z ” Colvitą ” i ku mojej radości kłopoty ze stawami jak na razie są nieobecne. Mam sprawne, stawy kolanowe, zapo mniałam, co to ból. Dziennie zażywam 2 kapsułki preparatu, oczywiście robię też przerwy. Uważam, ze w moim przypadku jego działanie jest świetne.