Peeling do Twarzy

PeelingW pielęgnacji twarzy istotnym jej czynnikiem jest wykonywanie peelingu.

W jakim celu warto go wykonywać?
Peeling złuszcza martwy naskórek który stanowi barierę dla aktywnych substancji. Wykonując peeling skóry sprawiamy że stanie się ona bardziej chłonna. To prosty zabieg który odświeża i wygładza skórę. Nadaje jej zdrowy koloryt. Komórki naszej skóry ciągle obumierają. Peeling pomaga się ich pozbyć. Peeling jest w pewnym sensie myciem skóry, tyle że głębszym.  Pamiętaj o stosowaniu peelingu podczas kuracji kolagenowych.  Zwiększysz i przyśpieszysz tym samym działanie aktywnych peptydów. Twoja skóra przyjmie ich więcej niż dotychczas.
Peeling z serii Natural Collagen możesz nabyć w naszym sklepie internetowym z kosmetykami firmy COLWAY

3 Comments

 • Anonim
  Posted 1 12:47 0Likes

  już kilka razy się na bezpłatną próbkę i nigdy nie dostałam więc myślę że to tylko ściema dla pozyskania adresu email.

 • Agnieszka
  Posted 1 12:17 0Likes

  Witam Pani Bożeno,
  Zapisała się Pani tylko raz na otrzymanie bezpłatnych próbek – 02.02.2014r. pomimo przypomnień wysłanych na adres mail bxxxxx@gmail.com nie wpłaciła Pani 5,00zł jako koszt przesyłki zamówionych próbek. Skoro brakuje wpłaty za wysyłkę, saszetki nie zostały do Pani wysłane.
  Co do adresu mail, zapisała się Pani na otrzymywanie wiadomości na temat problemów ze stawami i z przebarwieniami. Skoro nie chce Pani otrzymywać takich wiadomości, to w jakim celu się Pani na nie zapisała? W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości, klikając w link REZYGNACJA – na dole każdego maila. Można też napisać w tej sprawie do mnie maila.

  Pozdrawiam, Agnieszka

 • mala
  Posted 1 20:59 0Likes

  Witam!
  Ja otrzymałam próbki po pierwszym zamówieniu; oczywiście za przesyłkę trzeba opłacić (są różne formy dostawy, wystarczy wybrać jedną z nich).

Leave a Reply