fbpx

Kolagen, nie tylko na blizny

Kilka dni temu znalazłam wywiad z 2006r. (Network Magazyn) – z ukraińskim chirurgiem ze szwajcarską nostryfikacją, profesorem medycyny Siergiejem Batieczko.

Podczas rozmowy zapytany o to, w jaki sposób zetknął się z produktem – Kolagenem – powiedział:

Kiedy chirurg robi dużo operacji i widzi, że nie wszystkie rany goją się dobrze, to wtedy jest zmuszony do tego, by szukać nowych środków, które pomogły ranom goić się szybciej. Żeby nie było widać blizn.

Tak się stało, że rok temu na mojej drodze pojawił się fundamentalny wynalazek polskich naukowców – kolagen. Z przyjemnością i z nadzieją zacząłem go wykorzystywać dla swoich pacjentów. Ja bardzo często pracuję z lekarzami z innych państw. Udzielam lekcji medycyny wschodniej oraz zachodniej.

 

Chcesz posłuchać jednego z wykładów prof. S. A. Batieczki? Jedyna taka okazja na zakup unikatowych płyt z polskimi napisami!

Promocja: 2 płyty w cenie 1! Serdecznie zapraszam: www.kolagen.pl/p62,siergiej-batieczko-wyklad-1-i-2-czesc.html

Warto posłuchać wykładów, bo Siergiej Batieczko mówi o sprawach znacznie donioślejszych, niż tylko produkty kolagenowe..

Z tego wykładu wieje nadzieją na dłuższe i zdrowsze życie. Uważny widz wyłowi w nim również elementy naprawdę sensacyjne. Pierwszy wykład Profesora otwiera cykl naszej przygody z Nim, rozpoczyna nauczanie nas realnych przepisów na to, by mniej przejmować się cyframi w swoim numerze PESEL…


Płyty zakupisz w sklepie Polskiego Centrum Kolagenu: www.kolagen.pl/p62,siergiej-batieczko-wyklad-1-i-2-czesc.html

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o