Jak Kolagen działa na rozstępy?

Kolagen Naturalny Silver, Masaż, Rozstępy, Rozstępy po ciąży, Stosowanie Kolagenu Zostaw komentarz
Zastosowanie naturalnych składników do produkcji Kolagenu Naturalnego – czyni go bezpiecznym i nie wywołującym skutków ubocznych. W skład kosmetyku wchodzą między innymi: aqua, collagen, caprylyl, glycol, elastin, lactic acid.

Składniki sprawiają, że Kolagen Silver skutecznie zabliźni powstałe już rozstępy. Staną się przez to znacznie mniej widoczne i zbliżone do kolorytu skóry. Skóra naznaczona rozstępami stanie się bardziej estetyczna.

Regularne stosowanie żelu przyczynia się nawet do całkowitego zaniku tego deficytu. Dzięki pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny – żel doskonale wpłynie na poprawę elastyczności skóry. Najlepsze możliwe rezultaty uzyskasz, gdy rozstępy dopiero uwidoczniają się.

Wyniki testów wskazują, że Kolagen Naturalny wzmacnia, uelastycznia skórę i znacznie spłyca istniejące już rozstępy.

Kto może aplikować się
Kolagenem Naturalnym?


Kolagen
przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Więc jeżeli masz problem z rozstępami, to powinnaś koniecznie spróbować tego kosmetyku!

Przeznaczony jest nie tylko dla kobiet w ciąży, matek karmiących, kobiet w okresie menopauzy, osób w okresie dojrzewania, czy stosujących dietę niskokaloryczną. Pomocny okazuje się dla ludzi szczupłych, jak i otyłych, bądź u osób ze znaczną ilością masy mięśni.

Jak powinnaś go stosować?


Kolagen Naturalny Silver należy stosować regularnie dwa razy dziennie. Nanieś niewielką ilość żelu na umytą i wilgotną skórę /najlepiej po kąpieli/. Lekko wklep opuszkami palców. W ciągu kilku minut preparat wchłania się niemal całkowicie. Stosuj w miejscach, gdzie są widoczne i mogą wystąpić rozstępy.

Po wchłonięciu Kolagenu Silver, po ok. 8-10 minutach, abyś uniknęła uczucia napięcia skóry – możesz zastosować delikatny krem odżywczy lub nawilżający, ewentualnie balsam, który nie będzie zawierał: kwasów owocowych, cynku, ceramidy, czy retinolu. Możesz to sprawdzić w składzie kosmetyku, którego używasz.

Miej na uwadze, iż poprawę w wyglądzie swojej skóry – zauważysz dopiero po pewnym czasie, gdyż leczenie rozstępów jest niestety procesem długotrwałym.

A wnioski będą jednoznaczne: bardzo widoczne rozstępy – staną się mniej widoczne, a wygląd skóry znacznie się poprawi. Pamiętaj, że nie zawsze możesz liczyć na szybkie i całkowite zniknięcie rozstępów, ale możesz natomiast liczyć na skuteczne wygładzenie widocznych roztopów.

Przy eliminowaniu ROZSTĘPÓW zalecane jest aplikowanie się Kolagenem Silver.
Mam do Ciebie prośbę – jeżeli artykuł wydał się Tobie ciekawy, proszę kliknij przycisk „Lubię to, na górze wpisu, tuż pod tematem artykułu.
Pomoże mi to dotrzeć do większej liczby osób. Możesz również udostępnić go znajomym na Facebooku 🙂

>> Masz jakąś uwagę, którą chcesz się ze mną podzielić?
>> Kliknij poniżej i napisz.
>> Jak zwykle.. pytania i komentarze mile widziane!

23 komentarze do “Jak Kolagen działa na rozstępy?”

 1. Agnieszka Says:

  Witaj,
  W każdym wieku można stosować.
  Powiem w ten sposób: Kolagen Naturalny nie dostosowujemy do wieku, ale do problemów skórnych, np. kiedy oparzy się dziecko również można (a nawet powiedziałabym, że trzeba) zastosować żel – właśnie na te oparzenie.
  W przypadku rozstępów, śmiało można stosować kolagen, jak jesteś nawet nastolatką.
  Pozdrawiam, Agnieszka

 2. iza Says:

  Jaki pani polecałaby balsam?

 3. Rafal Says:

  Iza,
  Posiadamy Ultranawilżający Balsam do Ciała: http://www.kolagen.pl/p64,ultranawilzajacy-balsam-kolagenowy-do-ciala.html uzupełniający działanie Kolagenu Naturalnego 🙂

Zostaw komentarz

WP Theme & Icons autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się
Polityka cookies