fbpx

Czy Kolagen Natywny Gold naprawdę działa? cz. 2

Działa i mamy dla Was coś na potwierdzenie.

Kolagen Natywny Gold przeszedł z celującym wynikiem teksty aplikacyjne przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną, prowadzone przez organizację J. S. Hamilton Poland S. A.

Ale zanim opowiemy Wam o badaniach, najpierw krótko przypomnimy, jak niesamowity jest to produkt i dlaczego…

Czas na dowody!

Wróćmy do badań przeprowadzonych przez J. S. Hamilton Poland. Badania aplikacyjne odbywają się z udziałem wybranej, kilkudziesięcioosobowej grupy probantów, którzy w określonych warunkach i czasie testują produkt. Prowadzone są przez specjalistów ds. badań aplikacyjnych pod nadzorem lekarza dermatologa. Sposób użytkowania i częstotliwość aplikacji produktu są dostosowane do rodzaju preparatu.

Efekt badań?

Intencję zakupu po regularnym stosowaniu przez okres 4 tygodni zadeklarowało 92% probantek. W porównaniu z wyrobami o analogicznym przeznaczeniu stosowanymi dotychczas, badany produkt został oceniony jako lepszy przez 80% testujących, jako porównywalny przez 8%. 12’% probantek nie stosowało wcześniej tego typu produktu.

Kolagen Gold zamówisz tutaj: http://www.kolagen.pl/p105,kolagen-natywny-native-gold.html

O autorce

Milena Chorążewska - Bloggerka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Założyła bloga, aby dzielić się swoją pasją. Jej 7 letnie doświadczenie w zakresie medycyny naturalnej pomaga jej rozwijać projekt Adelia.

Napisz komentarz